PROJEKČNÍ TECHNIKA • Daite

Druhy projekční techniky

Potřebujete pro vaši akci spolehlivou projekční techniku? Projektor a projekční plátno, interaktivní tabule nebo LED obrazovky… To jsou jen některé z druhů projekční techniky, které dodáváme. Zajišťujeme a instalujeme projekční techniku využívající špičkové moderní technologie v mnoha různých provedeních.

Projekční technika

Projekční technika pro perfektní prezentace

Základním typem projekční techniky jsou projektory a projekční plátna, kde můžete účastníkům akce pohodlně odprezentovat požadované informace. Dále můžete využít nejrůznější interaktivní tabule a dotykové multi-touch displeje, které dodají vaší prezentaci opravdu interaktivní rozměry.

Chcete-li zajistit dokonalé zobrazení informací, pak je pro vás projekční technika jako velkoplošné LED obrazovky ideální. Díky využitým LED technologiím poskytují tyto obrazovky vynikající stabilní obraz, vysoký kontrast a perfektní viditelnost.

Kromě této projekční techniky můžete využít řadu dalších moderních technologií pro prezentace, jako jsou například profesionální bez-rámečkové plazma, LCD a LED displeje, Digital Signage, vizualizéry, prezentery, dotykové displeje a jiné prezentační pomůcky.

Projekční technika, kterou dodáváme:Projekční technika

  • Projektory a projekční plátna.
  • Interaktivní tabule a dotykové multi-touch displeje.
  • Velkoplošné LED obrazovky.
  • Profesionální bez-rámečkové plazma, LCD a LED displeje.
  • Vizualizéry, prezentery, dotykové displeje a jiné prezentační pomůcky.
  • Digital Signage.

Dodáváme nejen projekční techniku, ale také reklamní LED obrazovky, zajišťujeme servis tiskáren či kopírky pro Brno a okolí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Projekční technika Brno = Daite!

 

Štítky: , , ,

Rychlý kontakt