O společnosti Daite Brno

Kdo jsme?

Jsme dynamická firma plná mladých nadšených lidí, kteří své práci velmi dobře rozumějí. Naše nadšení a bohaté zkušenosti nás posunují před konkurenci ve všech směrech. Nejsme společnost bezejmenných lidí, jsme firma rodinného typu, otevřená vašim přáním.

V čem jsme lepší?

Prodejců hardware a technologií naleznete kolem sebe spousty. My ale nejsme pouze prodejci nebo poskytovatelé služeb. Vyslovte své přání a my vám nabídneme komplexní řešení: doporučíme, navrhneme a dodáme tiskové řešení, AV techniku, hardware, software a technologie, multimediální obsah, navrhneme financování, zajistíme pojištění, zaškolíme obsluhu, zajistíme technický provoz, servisní službu … Námi dodané vybavení začnete využívat okamžitě. Od návrhu řešení po spuštění obsahu.

Proč si vybrat nás?

Máme bohaté zkušenosti a ceníme si našeho dobrého jména. Pravidelně sledujeme zahraniční veletrhy, umíme vám poradit, nabídnout světové novinky a nejmodernější technologie. Nikdy vám nebudeme nabízet tu nejdražší variantu. Společně se vydáme tou nejlepší možnou cestou přesně podle vašich potřeb a cenových představ. Naše idea je jednoduchá: naslouchat přáním zákazníka a nalézt optimální řešení na špičkové technické úrovni za nejlepší možné ceny.

Co už jsme dokázali?

Především realizace velmi složitých zakázek na mnoha sportovištích. Realizovali jsme nejvíce kostek na zimních stadionech v ČR. Naše společnost také zajišťuje vysílání, obsluhu režie, video kamery a podpůrné systémy pro velké extraligové kluby jako HC Kometa Brno, HC Sparta, HC Zlín, HC České Budějovice, HC Liberec a HC Znojmo. Přes veškeré úspěchy zůstáváme přívětivou rodinnou firmou, která vychází svým zákazníkům vstříc a ctí zásady: náš zákazník náš pán.

Historie firmy

Společnost DAITE s.r.o. byla založena 10. 5. 2006 v Brně jednatelem Janem Smrčkem. Společnost se již od začátku specializovala na prodej, dodávku a servis kancelářské techniky, AV – techniky a velko-plošných LED obrazovek. Mladý tým obchodníků a servisních techniků s více než 12-ti letou praxí v oboru je zárukou kvality a dynamického rozvoje společnosti.

Pravidelně se účastníme zahraničních veletrhů AV – techniky a obchodních školení kacelářské techniky abychom mohli poskytnout to nejmodernější řešení pro naše klienty.

Rychlý kontaktLED obrazovky | LED obrazovky, LED technologie | Projekční technika | Servis tiskáren | Reklamní obrazovky | Kopírky, Kopírky Brno

Mapa stránek | Google+ | Tvorba internetových stránek, SEO: www.comerto.com

Využijte služeb firmy Fiobek. Správné vedení účetnictví není jednoduchou záležitostí. Je třeba znát zákony a orientovat se v problematice.