LED TECHNOLOGIE • Daite

Podstata LED technologie

Podstata LED (light-emitting diode) technologie spočívá ve využití 3 diod v červené, zelené a modré barvě. Ty se při svitu a pohledu z dostatečné vzdálenosti spojí do barevného obrazu. LED technologie se osvědčila zejména pro využití v obrazovkách, kterým tak poskytuje dokonalou obrazovou kvalitu.

LED technologie

LED technologie zajišťuje perfektní obraz

Kvalita obrazu je v LED technologii dosahována zejména volbou barev a jejich kombinací. Platí, že větší kontrast znamená lepší viditelnost a čitelnost. Zvýšení kvality obrazu se pak dosahuje pomocí jedné až dvou diod navíc nebo sousedního pixelu. LED technologie tedy ke zvýšení rozlišení vlastně využívá nedokonalosti lidského oka.

Všechny barvy je také možné umístit do jednoho čipu (tzv. 3 v 1). V tomto případě se pak jedná o tzv. SMD (surface mont diode). SMD se montují přímo do povrchu a tím zvyšují pozorovací úhly.

Praktické využití LED technologie

Díky dosažení vysoce kvalitního a stabilního obrazu nachází LED technologie uplatnění především v obrazovkách (LED obrazovky), především pak v reklamních obrazovkách. Výborně se využije také například při sportovních utkáních ve formě LED mantinelů. LED technologie zde poslouží pro perfektní prezentaci důležitých sponzorů a partnerů.

LED technologie Brno

S námi můžete využít dokonalé LED technologie v praxi. Ať už se jedná o dodávky velkoplošných LED obrazovek, LED mantinelů a dalších LED panelů, v této oblasti máme dlouholeté bohaté zkušenosti. Při dodávce jakýchkoli LED technologiítak samozřejmě zajišťujeme i odbornou instalaci, zaškolení k používání a plný záruční i pozáruční servis. Na naše služby se můžete zkrátka spolehnout.

Zajišťujeme však nejen LED technologie, ale také špičkovou projekční techniku pro Brno a okolí, kvalitní kopírky (Brno a okolí) a servis tiskáren (Brno a okolí). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

LED technologie Brno = Daite!

Štítky: , ,

Rychlý kontaktLED obrazovky | LED obrazovky, LED technologie | Projekční technika | Servis tiskáren | Reklamní obrazovky | Kopírky, Kopírky Brno

Mapa stránek | Google+ | Tvorba internetových stránek, SEO: www.comerto.com

Základem autentického, přírodního a krásného vzhledu každého nábytku a jiných výrobků je kvalitní dýha.