Přehled referencí společnosti Daite

V oblasti sportu jsme realizovali a nyní se servisně staráme o video kostky a režijní pracoviště v těchto extraligových klubech :

 
Nová Werk arena

Nová Werk arena – Nová multifunkční hala naplnoi vybavena technikou od DAITE. Video kostka s dvěma prstenci, multimediální pás okolo celé haly, světová novinka 42m dlouhý LEDkový mantinel na obou stranách, video mapping, ozvučení, vnitřní TV okruh a další zajímavosti. To vše obsluhuje software zn. GOAL v plné konfiguraci a jako kompletní řešení vč. kamerového systému.

 

 

 

 
Turkmenistán olympijská aréna

Turkmenistán olympijská aréna – Dodávka multifukční časomíry pro 8 druhů sportů vč. editoru pro jejich okamžitou úpravu. Systém také obsahuje game statistics pro zobrazení důležitých informací daného utkání. Instalace byla provedena v nově vybudovaném olympijském městečku s největší video kostkou na světě.

 

 

 

 

HC Bílý Tygři Liberec
HC Bílý Tygři Liberec – Nová obří video kostka, speciální odlehčená konstrukce, minimalistický design bez zakrytování. Zajištění provozu projekční kostky, video režie a LED video pásu v Liberecké Tipsport aréně pro hokejový klub HC Bílý Tygři Liberec. 

 

 

 
 

Vítkovice
Vítkovice – Obrovská LED kostka s dvěma prstenci a boční obrazovkou. Kompletní řešení GOAL až pro 24 vstupů, kamerový systém. Hala bude příští rok hostit mistrovství světa v ledním hokeji a software GOAL bude veškeré přenosy uvnitř haly a časomíru obsluhovat.

 

 

 

 

 

Daite_goal_applications_replay_playout-Video-kostka_Trebic

HS Třebíč - kompletní dodávka AV technologie a časomíry. LED kostka s vynikajícím rozlišením 6mm, video režie s našemi dotykovými aplikacemi GOAL replay, GOAL playout a GOAL profiles. Automatizace opakování, představování hráčů, score, video režie a kamerového systému.

 

 

 

 

 

Instalace video kostky v Hradci Králové

Mountfield HK – přesun projekční kostky klubu do nových prostor v Hradci Králové. Kompletní zajištění přesunu a instalace na novém stadionu. Instalace video režie, časomíry, video rozhodčího, opakovacího zařízení a ozvučení haly.

 

 

 

 

 

 

DAITE LED video kostka HC Kometa BrnoHC Kometa Brno – realizace LED video kostky s možností rychlého rozebrání a následného využití kdekoliv v hale nebo na předpřipravených místech. Od doby realizace společnost DAITE s.r.o. zajišťuje kompletní přenosy každého domácího zápasu HC Kometa Brno, ale i dalších sportovních a kulturních akcí.

 

 

 

 

 

DAITE LED video kostka HC Kometa Brno
FC Vysočina Jihlava – Dodávka softwarového řízení perimetru a reklamní obrazovky. GOAL perimetr mimo reklmní obsah zajišťuje také zobrazování časomíry na hlavní obrazovce.

 

 

 

 

 

DAITE LED video kostka HC Sparta Praha

HC Sparta Praha - realizace LED video kostky pro Korejskou společnost LG Innotek. Kostka je opět velice rychle demontovatelná, v tomto případě jsou k dispozici 4 vozíky, na které se každá z obrazovek usadí a následně odveze do zázemí arény.

 

 

 

 

 

DAITE video kostka PSG ZlinPSG Zlín - servisní zajištění provozu projekční kostky a video režie ve Zlínské aréně pro hokejový klub PSG Zlín.

 

 

 

 

 

 

 

DAITE video kostka HC Mountfield Ceske BudejoviceHC Mountfield České Budejovice - servisní zajištění provozu projekční kostky a video režie ve česko Budějovické aréně pro klub HC Mountfield České Budějovice.

 

 

 

 

 

 

 

DAITE LED video score board vysledkova tabule plnobarevnaHC Stadion Litoměřice - instalace plno-barevného score-baordu (výsledková tabule) vč. software a napojení na stávající ovládací pult.

 

 

 

 

 

 

LED obrazovka Sk Slavia Eden daiteSK Slavia Praha – demontáž a montáž LED obrazovky na pro SK Slavia Praha s přípravou na její přemístění na stadionu.

Další sportovní realizace

Rychlý kontaktLED obrazovky | LED obrazovky, LED technologie | Projekční technika | Servis tiskáren | Reklamní obrazovky | Kopírky, Kopírky Brno

Mapa stránek | Google+ | Tvorba internetových stránek, SEO: www.comerto.com

Doporučujeme: Kvalitní SEO, optimalizaci nalezitelnosti webových stránek od Comerto.com