LED OBRAZOVKY • Daite

Velikosti a technické parametry LED obrazovek

Zajišťujeme a dodáváme prvotřídní LED obrazovky nejrůznějších typů a v různých velikostech, od menších, vhodných pro vnitřní použití, až po velkoplošné LED obrazovky, které se nejlépe uplatní například pro venkovní reklamu, koncerty či sportovní akce.

Velkoplošné LED obrazovky

LED obrazovky: Vnitřní, vnější a další typy

Vnitřní (indoor) LED obrazovky s technologií SMD mají velmi vysoké rozlišení, v roztečích pixelů od 1,3mm výše (2mm, 3mm, 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, zakázkově i vyšší). Venkovní (outdoor) LED obrazovky pak máme k dispozici v roztečích pixelů od 8mm výše (10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm, 30mm, zakázkově i vyšší).

Dále distribuujeme LED (DIP) a SMD obrazovky a LED obrazovky s fyzickou i virtuální roztečí.

Dodávané LED obrazovky

  • Vnitřní (indoor) LED obrazovky (technologie SMD)
  • Venkovní (outdoor) LED obrazovky
  • LED (DIP) a SMD obrazovky
  • LED obrazovky s fyzickou i virtuální roztečí

LED obrazovky v různých provedeních

LED obrazovky

LED obrazovky zajišťujeme také v různých provedeních. Instalujeme nejen klasické modulové LED obrazovky, ale také super tenké a super lehké LED obrazovky bez ventilátorů, dekorační LED obrazovky a lamely či průhledné LED obrazovky pro aplikaci na sklo a mnoho dalších.

Je však třeba mít na paměti, že pouze LED obrazovky od kvalitních výrobců budou sloužit tak, jak mají. A přesně takové výrobky dodáváme – kvalita je totiž pro nás vždy na prvním místě.

Vedle LED obrazovek a reklamních LED obrazovek zajišťujeme spolehlivou projekční techniku pro Brno a okolí, servis tiskáren (Brno a okolí) a kopírky (Brno a okolí). Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

LED obrazovky Brno = Daite!

Štítky: , ,

Rychlý kontakt